Zespół muzyczny Voice+

Jeśli chcesz by Twoja uroczystość było wyjątkowa i niezapomniana
wybierz Zespół Voice+ !!!!
Profesjonalizm, doświadczenie, wyższe wykształcenie muzyczne
ale przede wszystkim
otwartość na sugestie każdego klienta jest gwarancją
niezapomnianej muzycznej uroczystości z Zespołem VOICE+.

Zespół VOICE+ to przede wszystkim dyplomowani wokaliści jak również instrumentaliści, utwory wzbogacane są „żywą” grą na saksofonie, gitarze akustycznej lub elektrycznej.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, zapraszamy do skorzystania z opcji, w której na Waszej imprezie usłyszycie dwa saksofony lub dwa akordeony.
To wszystko dzięki współpracy z przyjacielem, muzykiem Adamem Antkowiakiem. To zestawienie pozwoli gościom bawić się przy największych tanecznych hitach zagranych na saksofonach oraz wspólnym biesiadowaniu przy duo akordeonowym.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie a wedle życzeń klienta dodatkowo urozmaicamy je wszelkiego rodzaju zabawami.

Kolejną „mocną stroną” naszego Zespołu VOICE+ jest profesjonalna konferansjerka podczas całej uroczystości jak również nagłośnienie, które sprosta oczekiwania najbardziej wymagających.

Wieloletnie praca w wielu niekomercyjnych projektach muzycznych owocuje możliwością poszerzenia składu Zespołu VOICE+ wedle życzeń klienta o zawodowych muzyków.

Repertuar muzyczny jakim dysponujemy zawiera największe hity polskich i zagranicznych wykonawców począwszy od lat 60-tych, przez 80-te, po aktualne przeboje uwzględniając oczywiście indywidualne życzenia klienta. Nie brakuje także piosenek biesiadnych jak również największych hitów disco polo na życzenie.

Wybierając Zespół VOICE+ otrzymujesz gwarancję nie tylko profesjonalizmu ale również doświadczenia ze względu na ciągłą ponad 15 letnią obsługę imprez okolicznościowych.

Zapewniamy wysokiej klasy sprzęt pozwalający nagłośnić główną salę (parkiet), jak również za pomocą systemu bezprzewodowego dodatkową salę, na której dźwięk zostanie opóźniony tak aby zapewnić selektywność i czytelność, co pozwala na najlepszy kontakt z gośćmi.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, możemy również dekorować światłem.

Czego oczekujesz więcej?
ZADZWOŃ 694-305-942
JESTEŚMY DLA CIEBIE.

   

 

Szukasz dobrego nauczyciela śpiewu?

Chcesz zacząć naukę gry na gitarze lub keyboardzie?

Szukasz profesjonalnego zespołu?

Chcesz, by twoja uroczystość była wyjątkowa?

To tylko część usług jakie jesteśmy w stanie zaproponować
Dowiedz się więcej, skontaktuj się z nami.

Przejdź do kontaktu

Usługi muzyczne i edukacyjne "CKM VOICE+" Robert Dobrogowski
64-610 Rogoźno, ul. Kościuszki 46, tel: 694 305 942, NIP: 766 18 15 518, REGON:367903479